سوالات متدوال

فروشگاه ساز آسان چیست؟

فروشگاه ساز آسان یک محیط برای شما ایجاد می کند که برای خود فروشگاه اینترنتی ایجاد کرده و کالا یا خدمات خود را در آن قرار دهید. این کالا یا خدمات سپس با بهره مندی از امکانات پرداخت اینترنتی می تواند به فروش رسیده و به این ترتیب بدون درگیر شدن در فرآیند پیچیده طراحی فروشگاه های اینترنتی، یک فروشگاه اینترنتی کامل برای خود ایجاد کنید.

به چه صورت کار می کند؟

روش کلی کار به این صورت هست که کاربر از طریق سایت tgmpay پرداخت می کند و شما می توانید در روزهای 5 شنبه و یکشنبه مبلغ خود را دریافت کنید. البته هر روز امکان ارسال سفارش وجود دارد اما ارسال مبلغ از سمت ما به شما فعلا در روزهای فوق امکان پذیر است.

نحوه تسویه حساب به چه صورت است؟

تسویه حساب با توجه به نوع کاربری شما انجام خواهد شد. به این صورت که اگر شما کاربر طلایی هستید سه بار در هفته می توانید تسویه حساب کنید و در هر بار تسویه 1.5 درصد به عنوان کارمزد کسر خواهد شد و در صورتی که شما کاربر برنزی (رایگان) باشید یک بار در هفته امکان تسویه حساب وجود دارد و در هر بار 2 درصد به عنوان کارمزد کسر خواهد شد.

اگر کالا یا خدماتی مغایر با قوانین کشور باشد چه می شود؟

اگر کالایی نامربوط و مخالف قوانین کشور ایجاد شود کالا و درگاه حذف شده و تمامی حسابهای کاربر مسدود می شود. لیست اقلام و محتوای غیرقانونی برای ارایه و فروش از طریف صفحه پلیس فتا قابل دسترسی است. برای مشاهده صفحه لینک زیر را کلیک نمایید. فهرست مصادیق محتوای مجرمانه

اگر یک درگاه کالا یا خدمات فروخته شده به مشتری را تحویل ندهد چه می شود؟

اگر هر گونه تاخیر و یا عدم اجرا در انجام سفارش مشتری باشد تمامی مبالغ موجود در حساب درگاه بلوکه شده تا وضعیت آن سفارش معلوم گردد.